rel=canonical
qdwserviсe.ws.ua
УКР РУС

QDW-Service

Електромонтажні роботи. Сантехнічні роботи. Терміновий ремонт посудомийних, пральних машин, бойлерів, мікрохвильових печей та духових шафів.
"QDW-Service" більше 10 років виконує електромонтажні роботи, обслуговуємо посудомийні та пральні машини. Ви можете викликати майстра і він недорого здійснить терміновий ремонт машин усіх марок з виїздом додому.

м. Київ, вул. Миропільська 2
м. Ірпінь, вул. Мечнікова 112

ЭЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

 • Проводимо прокладку кабелю з подальшою комутацією щитів та автоматики. (автомати, ПЗВ, реле напруги, стабілізатори тощо)
 • Встановлюємо розетки, домофони, сигналізацію, сенсорну внутрішню фурнітуру та зовнішню.
 • Монтуємо різні види освітлення.
 • Підключення приладів як побутових, так і промислових. (витяжки, духові шафи, промислові та побутові пральні машини, посудомийки, бойлери та багато іншого.)
 • Надаємо гарантію на виконані роботи. Телефонуйте, і ми будемо раді допомогти!

Усі види сантехнічних робіт за найкращими цінами

 • Демонтаж, заміна та прокладання труб водопостачання
 • Штроблення стін
 • Монтаж автономної системи опалення
 • Дрібні сантехнічні роботи
 • Зварювальні роботи
 • Установка лічильників, фільтрів та кранів
 • Підключення приладів
 • Встановлення радіаторів
 • Встановлення бойлерів
 • Купівля та доставка матеріалів

РЕМОНТ ПРАЛЬНИХ МАШИН

МИ ПРОПОНУЄМО ЯКІСНИЙ СЕРВІС ВІД 200 грн.
Зручний
графік роботи: працюємо без вихідних з 9.00 до 21.00.
Можливий ремонт в день звернення.
Практично всі роботи проводяться на дому.
Гарантія на виконані роботи до 2 років.
Крім ремонту пральних машин з виїздом, наші майстри терміново виконають сервісне обслуговування. Якщо вирішили викликати їх, врахуйте, що в послуги також входить очищення від накипу, мастило і т.д. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини до пральних машин з заводу виробника. Завдяки цьому після виконаних нами робіт, техніка буде безвідмовно служити Вам довгі роки.
На вироблені нами роботи по ремонту пральних машин на дому дається гарантія. Правила роботи «QDW-Service», Клієнт не повинен втрачати час на пошуки і виклик майстра - сервіс повинен бути оперативним і терміново виконати ремонт! Клієнт не повинен вникати в технічні проблеми - він повинен просто викликати фахівця і отримати рішення проблем!

Пам'ятайте, що якщо проводити некваліфікований ремонт пральних машин на дому своїми руками, можна погіршити несправність, аж до неможливості подальшої роботи.

РЕМОНТ ПОСУДОМИЙНИХ МАШИН

Ми раді запропонувати повний комплекс послуг з надійної діагностики та оперативного ремонту посудомийних машин, гарантуючи при цьому виняткову надійність, професіоналізм співробітників, а також швидке усунення будь-якої неполадки. Незважаючи на високу надійність сучасних посудомийних машин, з плином часу будь-яка може вийти з ладу, тому мати під рукою контактні дані хорошою і надійної компанії потрібно завжди.
Грамотні фахівці, мають за плечима величезний досвід роботи, зможуть швидко встановити причину поломки, виконавши, необхідний комплекс ремонтно-діагностичних заходів.
Грамотні фахівці, мають за плечима величезний досвід роботи, зможуть швидко встановити причину поломки, виконавши, необхідний комплекс ремонтно-діагностичних заходів.
Гарантія та надійність. Ремонт, виконаний нашими майстрами здійснюється на високому професійному рівні, ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі. На всю виконану роботу ми даємо повну гарантію довговічною і безаварійної експлуатації, оскільки несемо відповідальність за ремонт, так що можете в нас не сумніватися.
Важливо відзначити, що виконувати ремонт посудомийних машин своїми силами настійно не рекомендується, оскільки будь-яка посудомийна машина відноситься до досить складним пристроїв, в яких слід враховувати всі важливі деталі. Некваліфікований людина може ще більше погіршити несправність, а тому тут важливо звертатися тільки до справжніх професіоналів.

Ми ремонтуємо посудомийні і пральні машини всіх типів

Чому ми

Безкоштовний виклик
Безкоштовні діагностика і виклик майстра в разі ремонту (в разі відмови від ремонту, виїзд оплачується в розмірі 200 грн.)
Гарантія
Даємо гарантію на наші роботи і заносимо інформацію у нашу базу
Точно і вчасно
Наші майстри пунктуальні. Ми узгоджуємо час робіт з клієнтом і дотримуємося його.
Співвідношення ціни та якості
Прийнятні ціни і система знижок. Відновлюємо перегорілі модулі управління, дозволяє здешевити ремонт.
Досвід і повний спектр робіт
Наші майстри мають більш ніж 10 річний досвід. Ми якісно і культурно виконуємо роботи будь-якої складності.
Зручний графік роботи
Працюємо без вихідних з 9.00 до 21.00

Зворотній зв'язок

Вкажіть ваші ім'я та телефон, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Форма зворотного зв'язку
Заповніть форму і натисніть кнопку «Відправити»


Дякую за звернення. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.